Dzień Dziecka

W dniu 5 czerwca 2019r. Ochotnicza Straż Pożarna z Huty Starej A zaprosiła dzieci z naszego przedszkola na obchody Dnia Dziecka. Strażacy przygotowali dla dzieci liczne atrakcje: pokazy strażackie, zawody, słodki poczęstunek, kiełbaski z grilla, oraz największą atrakcję - przejażdżkę wozem strażackim. Doniosłości temu wydarzeniu dodała wizyta Wójta Gminy Poczesna - Pana Krzysztofa Ujmy, który wspólnie z dziećmi podziwiał umiejętności Strażaków a następnie złożył serdeczne życzenia wszystkim Dzieciom. Za wspaniałą zabawę dziękujemy wszystkim członkom straży a przede wszystkim: Naczelnikowi - Krzysztofowi Brzozowskiemu, Sekretarzowi - Martynie Dobosz, Robertowi Rakus, Kamilowi Pytlos, Arturowi Markiewicz. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup słodkich upominków.

WSZYSTKIE DZIECI ŚLICZNIE DZIĘKUJĄ!!!